Loading

Strieborné retiazky 925

(1 produkt)

Strieborné retiazky

Sú štýlové, moderné a mnoho ľudí ich rado nosí. Strieborné retiazky patria k obľúbeným šperkom nielen medzi ženami, ale aj medzi mužmi všetkých vekových kategórií. Avšak, aj tu platí, že nie je retiazka, ako retiazka. Pri výbere je potrebné si dať záležať v prvom rade na kvalite, ktorú teda ovplyvňujú hlavne komponenty, z akých je retiazka vyrobená. Pokiaľ teda hľadáte kvalitné komponenty na výrobu vášho šperku alebo šperku pre svojho blízkeho, ste na správnom mieste. Šperkov predsa nie je nikdy dosť. Tak prečo neskúsiť nejaký vlastnoručne vyrobiť?

 

Strieborné retiazky sú priam ideálnym darčekom

Nie je žiadnym tajomstvom, že šperky sú skutočne ideálnym darčekom. A nezáleží na tom, či chcete obdarovať niekoho v rodine, či svojho partnera alebo partnerku. Šperkom a hlavne teda vkusnou a kvalitnou retiazkou nič nepokazíte. Je to stávka na istotu, ktorá určite vyčarí úsmev na tvári obdarovanej osoby. A nehovoriac o tom, keď bude retiazka vyrobená vami. Vyberte si preto potrebné komponenty z našej ponuky a uvidíte, že originálne a kvalitné strieborné retiazky sa nemusia len kupovať, ale aj vyrobiť.

Zobraziť viac
Zobraziť/skryť filter

Material :

Dĺžka :

Hrúbka retiazky :

Typ produktu :

Zoradiť:
Počet na stranu:

Obrázok pre Hotová retiazka CORBD 2,0 priemer 45cm Ag925

Hotová retiazka CORBD 2,0 priemer 45cm Ag925

Skladom

Strieborná retiazka CORBD s okruhlim zapínaním ...cm, dĺžka retiazky 45cm hrúbka 2,0mm, materiál striebro Ag925/1000 bez obsahu niklu. Pre vytvor...

7.50 €
Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU